Do našeho týmu hledáme posily na pozici měření hluku a akustické studie. V rámci práce na Vás čeká:

Co vás čeká
• měření hluku u zákazníků (průmysl, stavebnictví, fyzické osoby, živnostníci, apod.)
• zpracování akustických studií
• samostatná komunikace se zákazníkem (nabídnu, zpracuji, vyfakturuji)
• výjezdy k zákazníkům v rámci ČR
• technická podpora zákazníků

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
• SŠ vzdělání v technickém nebo stavebním oboru
• zkušenosti na obdobné pozici
• znalost základů práce se zvukoměrnou technikou nebo specializovaným SW (SoundPlan, LimA, apod.)
• orientace ve výkresové/technické dokumentaci
• samostatnost (podpora zbytku týmu v případě potřeby samozřejmostí), iniciativa
• řidičský průkaz skupiny B

Co vám můžeme nabídnout
• rozmanitá práce pro zákazníky z různých oborů
• profesní a odborný růst
• práce v přátelském kolektivu
• odpovídající platového ohodnocení
• 13. plat
• 5 týdnů dovolené
• mobilní telefon

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici kontaktujte prosím:

Václav Šulc – jednatel

e-mail: sulc@greif.cz

tel.: 737 283 440