Protihlukový kryt tepelné čerpadlo

Protihlukové kryty pro tepelná čerpadla

Protihlukové kryty GREIF GAK jsou určeny pro všesměrové tlumení hluku šířeného z provozu venkovních částí chladicích jednotek a tepelných čerpadel. Akustické kryty jsou vyráběny ve 4 základních typech, které jsou modifikovány dle konkrétní jednotky a požadavku na útlum hluku.

Akustické kryty pro chladící jednotky a tepelná čerpadla GAK

Akustické kryty pro TČ vzduch-voda – doporučení

Akustické kryty pro TČ vzduch-voda – prezentace

Kryty (bez podlahy)

Protihlukové kryty libovolných rozměrů a širokým spektrem útlumů, s tlumenou ventilací pro snížení hluku Vašeho zařízení. Navrhujeme a vyrábíme širokou škálu zvukoizolačních krytů určených pro nejrůznější aplikace.

Samozřejmostí dodávky je i tlumená ventilace. Tu je možné na přání vybavit filtrací, ohřevem vzduchu, regulačními klapkami apod.

Dodáváme i ventilace v nevýbušném provedení.

Akustické kapoty – reference

Reference firmy Greif-akustika

Rozsah činnosti Greif-akustika

Reference výrobky

Protihlukový kryt
Protihlukový kontejner

Kontejnery (s podlahou)

Mobilní, zatlumené akustické kontejnery s nosnou zvukoizolační podlahou a tlumenou ventilací pro instalaci zařízení. Pro mobilní aplikace navrhujeme kompaktní akustické kontejnery s integrovaným systémem odvodu vzduchu a spalin s širokou škálou zvukoizolačních vlastností.

Jednotlivé kontejnery projektujeme na míru danému zařízení a snižujeme tak nároky na obestavěný prostor a hmotnost celého zařízení.

Na přání je možné kontejnery doplnit o externí ohřev, osvětlení, úkapové nádrže apod.

Kontejnery vyrábíme rovněž v provedení do prostředí s nebezpečím výbuchu Ex.